2018
  Вересень
  Серпень
  Липень
  Червень
  Травень
  Квітень
  Березень
  Лютий
  Січень
2017
2016
2015
ХІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс / Новини / Оголошено XII Всеукраїнський молодіжний конкурсу «Новітній інтелект України»

29 вересня 2017

Молодіжна аналітична агенція «НОВІ»

 

ОГОЛОШУЄ

ХІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс

«Новітній інтелект України»

 

Конкурс проводиться серед молодих українських дослідників, вік яких не перевищує 35 років,  в т.ч. серед тих, хто перебуває за межами України.

 

Мета конкурсу:залучення інтелектуального потенціалу молодіжного середовища до формування стратегії розвитку України, вирішення конкретних соціальних та економічних проблем сучасної України.

Зміст конкурсної роботи: опис сутності дослідженої проблеми та перелік конкретних пропозицій і рекомендацій органам влади та громадянському суспільству щодо  напрямків її вирішення.Тему та предмет дослідження  конкурсант обирає самостійно.

Критерії оцінювання робіт: (1) Самостійність проведеного дослідження. (2) Оригінальність, креативність та новизна роботи. (3) Структурованість та логіка викладення матеріалу. (4) Наявність посилань на досвід інших країн, які вирішили аналогічні проблеми.(5) Достовірність та актуальність використаної статистичної та фактологічної інформації. (6) Обов’язкова наявність рекомендацій та пропозицій щодо практичної реалізації положень конкурсного дослідження

Вимоги до оформлення конкурсної роботи: Робота повинна бути написана державною мовою обсягом не більше 12 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5).

Конкурсант не обмежується кількістю тем для дослідження. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві. 

Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається виключно в електронній версії на адресу: konkurs.niu@gmail.com 


Останній термін подання  конкурсних робіт: 28 лютого 2018 року

Анкету учасника конкурсу можна завантажити ТУТ

Авторське право на подану конкурсну роботу залишається за конкурсантом (автором роботи). Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори конкурсу залишають за собою можливість публікації та поширення конкурсних робіт із урахуванням авторських прав конкурсанта.

За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на сайті

Консультації електронною поштою: konkurs.niu@gmail.com  або maanovi2017@gmail.com

 


Визначення переможців  Конкурсу відбудеться у два етапи:

1) попередній відбір - шляхом рецензування конкурсних робіт членами Національної конкурсної комісії – представниками професійної спільноти за допомогою мережі Інтернет (лютий-березень 2018 року);

2) остаточний відбір - шляхом безпосереднього захисту конкурсантами попередньо відібраних конкурсних робіт перед Національною конкурсною комісією у  Києві  в рамках Молодіжного аналітичного форуму «Новітній інтелект України»: пропозиції та рекомендації для влади» (березень-квітень 2018 року);

                                                 ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

ОТРИМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ВИНАГОРОДУ:

за 1 місце – 8000 грн., 

                                        дві заохочувальні премії по 2000 грн.,