ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

24 квітня 2015

Перелік фіналістів Конкурсу (за результатами першого відбіркового етапу)

у номінації «Прикладні дослідження із соціально-економічної проблематики»

2 вікова категорія (студенти,аспіранти,викладачі)

(всього на Конкурс надійшло 168 конкурсних робіт у цій номінації)


1.    Андріанова Софія, Медичний коледж Харківської медичної академії післядипломної освіти, студентка;

2.    Антипенко Юлія, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, студентка;

3.    Бровко Антон, Черкаський державний бізнес-коледж, студент;

4.    Буюклі Вероніка, Львівська комерційна академія, студентка;

5.    Вировська Дар’я, Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, студентка;

6.    Височина Аліна, м. Суми, Українська академія банківської справи Національного банку України, аспірантка;

7.    Гарна Ірина, Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, студентка;

8.    Кармазановська Надія, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, студентка;

9.    Кононова Крістіна, Яунзем Андрій, Дніпропетровська державна фінансова академія, студенти;

10. Корабахіна Анастасія, Миколаївський національний аграрний університет, асистент;

11. Костів Михайло,Київський національний університет імені Тараса Шевченка ,студент;

12. Кузнєцов Олексій, м. Дніпропетровськ, Національна металургійна академія України , студент;

13. Майдич Іван, Ужгородський національний університет,аспірант;

14. Максимів Галина, Долинська міська рада Івано-Франківської області;

15. Мамичева Анастасія, Сальник Еліна, Дніпропетровська державна фінансова академія, студенти;

16. Мамчур Роман, м. Рівне, Національний університет водного господарства та природокористування, студент;

17. Мель Леся, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, студентка;

18. Музиченко Ольга, Шапка Оксана, Дніпропетровська державна фінансова академія,студенти;

19. Мялковська Надія, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, студентка;

20. Нефьодова Юлія, м. Рівне, Національний університет водного господарства та природокористування, студентка;

21. Павлюк Андрій, Тернопільський економічний національний університет, студент;

22. Петровська Марія, Рівненський державний гуманітарний університет, студентка;

23. Петрук Оксана, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, студентка;

24. Прийдун Степан, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;

25. Радченко Світлана, Канівський еколого-інформаційно-технологічний коледж, студентка;

26. Радчук Тетяна, м. Київ, Національний університет харчових технологій,студентка;

27. Рудич Анастасія, м. Львів, Національний лісотехнічний університет України;

28. Стельмаш Анастасія, Фоміна Аліна, Красноармійський індустріальний інститут ДонНТУ, студенти;

29. Степанов Сергій, Дніпропетровська державна фінансова академія,студент;

30. Тишкевич Інна, м. Дніпропетровськ, Український державний хіміко-технологічний університет, студентка;

31. Ходанич Юрій, Ужгородський національний університет, аспірант;

32. Чаплигіна Дар’я, Дніпропетровська державна фінансова академія, студентка.