ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

21 квітня 2015

 

Національна конкурсна комісія оприлюднила перелік УЧАСНИКІВ у номінаціях "Спудейські есеї","Прикладні дослідження (1 вікова категорія),"Соціальні проекти" (за результатами першого відбіркового етапу), які стали фіналістами Конкурсу і з числа яких будуть визначені переможці та призери конкурсу.

 

 

Перелік фіналістів Конкурсу (за результатами першого відбіркового етапу) у номінації «Соціальні проекти»  

  1. Бандурка  Анна, м. Київ, Міжрегіональна Академія Управління Персоналом, доцент;
  2. Брен Олександр, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького, асистент;
  3. Вовк Юлія, Дніпропетровська державна фінансова академія, студентка;
  4. Загоруй Борис, Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат, студент;
  5. Кузнєцов Олексій, м.Дніпропетровськ, Національна Металургійна академія України, студент;
  6. Ломоносов Михайло, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, студент;
  7. Перепечай Анна, м. Сєвєродонецьк, Східноукраїнський національний університет  ім. Володимирп Даля, студентка;
  8. Проценко Олександр, м.Черкаси;
  9. Рева Анастасія,Чупринська Марія, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, студенти;
  10. Славіна Ольга, Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара, аспірант;
  11. Тимчук Марія, м. Київ;
  12. Яцечко-Блаженко Тетяна, м.Луцьк, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, викладач.

 

Перелік фіналістів Конкурсу (за результатами першого відбіркового етапу) у номінації «Прикладні дослідження із соціально-економічної проблематики» 1 вікова категорія (учні шкіл, ліцеїв, гімназій)

  1. Альошин Євген, Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара;
  2. Даньшина Єлизавета, Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа Луганської області;
  3. Касьяр Олександра,м. Хмельницький, Навчально-виховний комплекс № 9;
  4. Каша Анастасія, Комунальний заклад «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді», Сумської області;
  5. Малиняк Таїсія, Івано-Франківський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості;
  6. Мосійчук Олександр, Новоград-Волинський колегіум Житомирської області;
  7. Орлов Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рівненської області;
  8. Понюк Аліна, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Івано-Франківської області;
  9. Прокоп’єва Дарина, Прокоп’єва Дарина, Черкаський державний бізнес-коледж;
  10. Савич Марія, Новоград-Волинський колегіум Житомирської області;
  11. Чудновець Анастасія, Комсомольська середня ЗОШ І-ІІІ ступенів Вінницької області;
  12. Юзина Софія, м. Хмельницький, Навчально-виховний комплекс № 9.

 

 

Перелік фіналістів Конкурсу (за результатами першого відбіркового етапу) у номінації   «Спудейські есеї»

 

  1. Гнедіна Катерина, Чернігівський національний технологічний університет, асистент;
  2. Гусак Ганна, Миколаївський національний університет м. Сухомлинського, студентка;
  3. Кравцов Іван, Пацький Владислав, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, студенти;
  4. Литвин Олена, Харківський Національний Університет ім. В. Н. Каразіна, студентка;
  5. Марченко Юлія, Хмельницький національний університет , студентка;
  6. Миронюк Ілона, Хмельницький національний університет, студентка;
  7. Овчаренко Антон, м. Київ, Національна академія прокуратури України, аспірант;
  8. Омельяненко Віталій, Сумський державний університет , асистент;
  9.  Переходько Ярослав, Київський національний університет імені Тараса Шевченка , студент;
  10. П’ятниця Юлія, Полтавська державна аграрна академія, студентка;
  11. Радзіцька Марина, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,  студентка;
  12. Сич Вікторія, м. Житомир,Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса, учениця;
  13. Сичова Анастасія, м. Старобільськ, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, викладач;
  14. Юрчак Марія, Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 6 імені Назарія Яремчука», вчитель;
  15. Яблонько Олена, Полтавська державна аграрна академія, студентка.

Перелік фіналістів у номінації "Прикладні дослідження (2 вікова категорія-студенти, аспіранти), буде опублікований 23 квітня.